Plánované akce

Bohužel v současné době nejsou naplánované žádné akce.

Uplynulé

Kurz 1. pomoci

Ve škole proběhl ve čtvrtek 17.9. kurz první pomoci. Z plzeňské pobočky ČČK dorazily dvě pracovnice vybavené pomůckami k její výuce. Děti nejvíc zaujal ambuman - umělý trup k nácviku kardiopulmonální resuscitace a defibrilátor, který zvukově navádí, jak se má použít. Šustění termofóliemi a navlékání gumových rukavic vedlo ke všeobecnému veselí, ale rozhodně neodpoutalo pozornost od toho nejdůležitějšího - od nácviku život zachraňujících úkonů. Děti se živě zapojovaly do diskuse a všechno si aktivně chtěly vyzkoušet. Také jsme se dozvěděli o mobilní aplikaci Záchranka, která v případě potřeby dokáže zdravotníkům urychleně lokalizovat zraněného. Jsme rádi, že jsme všichni důkladně proškolení a doufáme, že získané dovednosti nebudeme muset využít...více ve fotogalerii školy.

29.09.2020 15:05

Dnes: 6